W dniu 6 grudnia 2014 r. odbędzie się kolejne męskie zgrupowanie Polowych Drużyn Sokolich. Spotykamy się w sobotę o godzinie 8.30 na strzelnicy w Kęble (koło Wąwolnicy) zaopatrzeni w prowiant na kilka godzin ćwiczeń. Tam do godziny 15.30 będą odbywać się zajęcia. Potem udamy się na obiad, a po ciepłym posiłku zakończymy zgrupowanie.Zgrupowanie będzie jednodniowe, dlatego proszę nie zabierać ze sobą ekwipunku do spania. Wystarczą rzeczy do przetrwania kilku godzin podczas zajęć na świeżym powietrzu.
Proszę nie zapominać jednak o wojskowym charakterze zgrupowania. Dojazd na miejsce zajęć oraz powrót we własnym zakresie.

Zgłoszenia prosimy kierować mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie do organizatora 661 227 004.

W przypadku pytań proszę dzwonić lub mailować na wcześniej wspomniany adres.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1581345678743950/
 

Zapraszamy czytelników serwisu Towarzystwa Gimnastycznego Sokół w Lublinie do polubienia głównego fanpage'a I Lubelskiej Kompanii Polowych Drużyn Sokolich im św. Michała Archanioła, formacji, która została powołana przez TG Sokół w Lublinie:

https://www.facebook.com/PDSLublin

 

 

Zrzutka: Broń dla Sokoła