Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie dołącza do akcji publicznego odmawiania różańca organizowanej przez: Nie wstydzę się Jezusa, Krucjatę Młodych oraz ONR Brygada Lubelska. Serdecznie zapraszamy!

Różaniec o odnowę moralną Narodu Polskiego

Początek: 16 marca o godz. 17.00 na Placu Teatralnym w Lublinie.
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1877481265864772/

"Sto lat temu Matka Boża w Fatimie wzywała świat do nawrócenie. Sami widzimy że to wezwanie zostało zignorowane jednak Maryja wskazała doskonałą broń przeciw mocom ciemności – różaniec święty. W Polsce i na świecie coraz częściej Pan Bóg jest obrażany grzechami publicznymi jako katolicy musimy wyraźnie zaprotestować przeciwko spychaniu Pana Boga do kruchty naszych kościołów.

„Dajcie mi armię modlących się na różańcu a podbiję świat” bł. Pius IX"

Zachęcamy Sokołów i przyjaciół Towarzystwa do uczestnictwa w różańcu!

Zrzutka: Broń dla Sokoła