Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do 16 roku życia na letni obóz rekreacyjno-sportowy w Wiśle – Baza Kolonijna Patelniok. Termin: 19–30 lipca 2018.

Czytaj więcej...

TG "Sokół" w Lublinie, Klub Strzelecki SNAJPER oraz GRH im. 1 Pułku Legii Nadwiślańskiej Ziemi Lubelskiej NSZ zapraszają do udziału w VII edycji Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich o Puchar Żołnierzy Wyklętych. Zawody, ujęte w kalendarzu Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, odbędą się w dniach 24-25 lutego 2018. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na III Rajd Pamięci cc. mjr. Leonarda Zub-Zdanowicza ps. "Ząb", 16 czerwca 2018, Borów – Wólka Szczecka.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na VII Lubelski Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych, 1 marca 2018, godz. 18.00. Spotykamy się na Placu Litewskim, aby uczcić bohaterów podziemia antykomunistycznego. 

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Wspólnota Garbowska i Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie mają przyjemność zaprosić do udziału w wyjeździe turystyczno-pielgrzymkowo-wypoczynkowym do Słowenii i Północnej Chorwacji w dniach 23 czerwca – 1 lipca 2018 r.

Czytaj więcej...

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie dołącza do akcji publicznego odmawiania różańca organizowanej przez: Nie wstydzę się Jezusa, Krucjatę Młodych oraz ONR Brygada Lubelska. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z IX Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich o Puchar Żołnierzy Wyklętych.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z V Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich o Puchar Żołnierzy Wyklętych. Aktualizacja: są już zdjęcia z pierwszego dnia turnieju.

Czytaj więcej...

Najnowszy film rekrutacyjny I Lubelskiej Kompanii Polowych Drużyn Sokolich im. Św. Michała Archanioła.

Fotorelacja z Pikniku "Lublin razem z NATO", zorganizowanego w ramach wydarzeń związanych ze szczytem NATO w Warszawie. Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie reprezentowała Polowa Drużyna Sokola. Towarzyszyła nam Grupa Rekonstrukcji Historycznej im. 1 Pułku Legii Nadwiślańskiej Ziemi Lubelskiej NSZ.

Czytaj więcej...

4 czerwca 2016 roku w I Otwartym Spływie Kajakowym Sokoła rzeką Wieprz, 21-kilometrowym odcinkiem Jaszczów–Łęczna wzięło udział 46 uczestników, którzy popłynęli w 23 dwuosobowych osadach.

Czytaj więcej...