Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do 16 roku życia na letni obóz rekreacyjno-sportowy w Wiśle – Baza Kolonijna Patelniok. Termin: 19–30 lipca 2018.

Czytaj więcej...

TG "Sokół" w Lublinie, Klub Strzelecki SNAJPER oraz GRH im. 1 Pułku Legii Nadwiślańskiej Ziemi Lubelskiej NSZ zapraszają do udziału w VII edycji Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich o Puchar Żołnierzy Wyklętych. Zawody, ujęte w kalendarzu Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, odbędą się w dniach 24-25 lutego 2018. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na III Rajd Pamięci cc. mjr. Leonarda Zub-Zdanowicza ps. "Ząb", 16 czerwca 2018, Borów – Wólka Szczecka.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na VII Lubelski Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych, 1 marca 2018, godz. 18.00. Spotykamy się na Placu Litewskim, aby uczcić bohaterów podziemia antykomunistycznego. 

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe

 

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie prosi o złożenie oferty na roboty remontowe - dostosowanie siedziby do prowadzenia zajęć w ramach "Międzypokoleniowego Centrum Edukacji oraz wspierania systemu edukacji".

 

Załączniki:

zaproszenie-do-skladania-ofert-prace-remontowe.pdf

kosztorys-do-przetargu.pdf

kosztorys-do-przetargu.xlsx

 

Zapytanie ofertowe

 

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie prosi o złożenie oferty na dostawę wyposażenia strzelnicy zamkniętej

 

Załączniki:

zapytanie-ofertowe-strzelnica-system-antyrykoszetowy.pdf

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z IX Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich o Puchar Żołnierzy Wyklętych.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z V Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich o Puchar Żołnierzy Wyklętych. Aktualizacja: są już zdjęcia z pierwszego dnia turnieju.

Czytaj więcej...

Najnowszy film rekrutacyjny I Lubelskiej Kompanii Polowych Drużyn Sokolich im. Św. Michała Archanioła.

Fotorelacja z Pikniku "Lublin razem z NATO", zorganizowanego w ramach wydarzeń związanych ze szczytem NATO w Warszawie. Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie reprezentowała Polowa Drużyna Sokola. Towarzyszyła nam Grupa Rekonstrukcji Historycznej im. 1 Pułku Legii Nadwiślańskiej Ziemi Lubelskiej NSZ.

Czytaj więcej...

4 czerwca 2016 roku w I Otwartym Spływie Kajakowym Sokoła rzeką Wieprz, 21-kilometrowym odcinkiem Jaszczów–Łęczna wzięło udział 46 uczestników, którzy popłynęli w 23 dwuosobowych osadach.

Czytaj więcej...