TG "Sokół" w Lublinie, Klub Strzelecki SNAJPER oraz GRH im. 1 Pułku Legii Nadwiślańskiej Ziemi Lubelskiej NSZ zapraszają do udziału w VII edycji Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich o Puchar Żołnierzy Wyklętych. Zawody, ujęte w kalendarzu Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, odbędą się w dniach 24-25 lutego 2018. 

Czytaj więcej...
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie ma zaszczyt zaprosić na I Memoriał strzelecki im. mł. chor. Andrzeja Adamczyka i sierż. Pawła Legenckiego.
Czytaj więcej...

Zapraszamy na VII Lubelski Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych, 1 marca 2018, godz. 18.00. Spotykamy się na Placu Litewskim, aby uczcić bohaterów podziemia antykomunistycznego. 

Czytaj więcej...
Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Lublinie zaprasza na spotkanie z Tomaszem Greniuchem autorem powieści Śmiertelni poświęconej żołnierzom NSZ, podkomendnym Henryka Flamego ps. Bartek. 19 stycznia 2018.
Czytaj więcej...

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie dołącza do akcji publicznego odmawiania różańca organizowanej przez: Nie wstydzę się Jezusa, Krucjatę Młodych oraz ONR Brygada Lubelska. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Z żalem zawiadamiamy, że 11 stycznia 2017 roku zmarł dr Bohdan Szucki, ps. Artur, żołnierz Narodowych Sił Zbrojnych, a później twórca i pierwszy prezes Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek 17 stycznia na cmentarzu rzymsko-katolickim przy ul. Lipowej w Lublinie. Zostaną poprzedzone Mszą św. w kaplicy p.w. Wszystkich Świętych o godz. 8.00.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z V Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich o Puchar Żołnierzy Wyklętych. Aktualizacja: są już zdjęcia z pierwszego dnia turnieju.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W tym roku, oprócz tradycyjnej obecności delegacji TG Sokół, Marsz ochraniała I Kompania Lubelska Polowych Drużyn Sokolich.

Czytaj więcej...

Najnowszy film rekrutacyjny I Lubelskiej Kompanii Polowych Drużyn Sokolich im. Św. Michała Archanioła.

Fotorelacja z Pikniku "Lublin razem z NATO", zorganizowanego w ramach wydarzeń związanych ze szczytem NATO w Warszawie. Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie reprezentowała Polowa Drużyna Sokola. Towarzyszyła nam Grupa Rekonstrukcji Historycznej im. 1 Pułku Legii Nadwiślańskiej Ziemi Lubelskiej NSZ.

Czytaj więcej...

4 czerwca 2016 roku w I Otwartym Spływie Kajakowym Sokoła rzeką Wieprz, 21-kilometrowym odcinkiem Jaszczów–Łęczna wzięło udział 46 uczestników, którzy popłynęli w 23 dwuosobowych osadach.

Czytaj więcej...