Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do 16 roku życia na letni obóz rekreacyjno-sportowy. Termin: 18–29 lipca 2017

Czytaj więcej...

Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" w Lublinie i Klub Strzelecki SNAJPER zapraszają do udziału w VI edycji Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich o Puchar Żołnierzy Wyklętych. Turniej ujęty jest w kalendarzu Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami:

Czytaj więcej...

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie zaprasza na Rajd Pamięci Leonarda Zub-Zdanowicza ps. Ząb, który odbędzie się 18 czerwca 2016. Spotykamy się, aby upamiętnić "Zęba", Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych i ofiary pacyfikacji ludności cywilnej z 2 lutego 1944 roku. Dodatkowo, jak to na naszych rajdach, będzie można posłuchać wykładów historycznych, spotkać weteranów, wziąć udział w grach i zabawach rekreacyjnych. 

Czytaj więcej...

Społeczny Komitet Obchodów 77. rocznicy śmierci Romana Dmowskiego, 75. rocznicy śmierci Ignacego Paderewskiego oraz 95. rocznicy III Powstania Śląskiego ma zaszczyt zaprosić na okolicznościową uroczystość, która odbędzie się 7 stycznia 2016 r. w Lublinie.

Czytaj więcej...

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie dołącza do akcji publicznego odmawiania różańca organizowanej przez: Nie wstydzę się Jezusa, Krucjatę Młodych oraz ONR Brygada Lubelska. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Z żalem zawiadamiamy, że 11 stycznia 2017 roku zmarł dr Bohdan Szucki, ps. Artur, żołnierz Narodowych Sił Zbrojnych, a później twórca i pierwszy prezes Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek 17 stycznia na cmentarzu rzymsko-katolickim przy ul. Lipowej w Lublinie. Zostaną poprzedzone Mszą św. w kaplicy p.w. Wszystkich Świętych o godz. 8.00.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z V Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich o Puchar Żołnierzy Wyklętych. Aktualizacja: są już zdjęcia z pierwszego dnia turnieju.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W tym roku, oprócz tradycyjnej obecności delegacji TG Sokół, Marsz ochraniała I Kompania Lubelska Polowych Drużyn Sokolich.

Czytaj więcej...

Najnowszy film rekrutacyjny I Lubelskiej Kompanii Polowych Drużyn Sokolich im. Św. Michała Archanioła.

Fotorelacja z Pikniku "Lublin razem z NATO", zorganizowanego w ramach wydarzeń związanych ze szczytem NATO w Warszawie. Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie reprezentowała Polowa Drużyna Sokola. Towarzyszyła nam Grupa Rekonstrukcji Historycznej im. 1 Pułku Legii Nadwiślańskiej Ziemi Lubelskiej NSZ.

Czytaj więcej...

4 czerwca 2016 roku w I Otwartym Spływie Kajakowym Sokoła rzeką Wieprz, 21-kilometrowym odcinkiem Jaszczów–Łęczna wzięło udział 46 uczestników, którzy popłynęli w 23 dwuosobowych osadach.

Czytaj więcej...