Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do 16 roku życia na letni obóz rekreacyjno-sportowy w Wiśle – Baza Kolonijna Patelniok. Termin: 19–30 lipca 2018.

Czytaj więcej...

TG "Sokół" w Lublinie, Klub Strzelecki SNAJPER oraz GRH im. 1 Pułku Legii Nadwiślańskiej Ziemi Lubelskiej NSZ zapraszają do udziału w VII edycji Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich o Puchar Żołnierzy Wyklętych. Zawody, ujęte w kalendarzu Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, odbędą się w dniach 24-25 lutego 2018. 

Czytaj więcej...

 

Serdecznie zapraszamy na spektakl „Kowboj”.

KOWBOJ to spektakl mający na celu spotkanie współczesnego odbiorcy ze świadkami historii opowiadającymi o losach Zbigniewa Matysiaka.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja na stronie www.lck.lubelskie.pl

Czytaj więcej...

Zapraszamy na III Rajd Pamięci cc. mjr. Leonarda Zub-Zdanowicza ps. "Ząb", 16 czerwca 2018, Borów – Wólka Szczecka.

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe

 

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie prosi o złożenie oferty na roboty remontowe - dostosowanie siedziby do prowadzenia zajęć w ramach "Międzypokoleniowego Centrum Edukacji oraz wspierania systemu edukacji".

 

Załączniki:

zaproszenie-do-skladania-ofert-prace-remontowe.pdf

kosztorys-do-przetargu.pdf

kosztorys-do-przetargu.xlsx

 

Zapytanie ofertowe

 

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie prosi o złożenie oferty na dostawę wyposażenia strzelnicy zamkniętej

 

Załączniki:

zapytanie-ofertowe-strzelnica-system-antyrykoszetowy.pdf

 

 

Tydzień temu Polowe Drużyny Sokole Lublin zakończyły wyjątkowe wydarzenie “Majówka z Sokołem”. Miało na celu zaprezentowanie walorów województwa lubelskiego, poznanie jego historii i postaci z nim związanych z okazji 100-lecia założenia gniazda “Sokoła” w Kozłówce oraz 550-lecia województwa lubelskiego. 

Czytaj więcej...

 

W przedświątecznym tygodniu gościliśmy z naszą mobilną ścianką wspinaczkową w Kraśniku. Przez ponad tydzień dzieci i młodzież z całego powiatu kraśnickiego mogła poznać dyscyplinę sportu, która już w nadchodzącym 2024 r. może przynieść Polsce medale olimpijskie.

Zapraszamy do obejrzenia materiałów z naszych przedświątecznych zajęć.

Czytaj więcej...

Najnowszy film rekrutacyjny I Lubelskiej Kompanii Polowych Drużyn Sokolich im. Św. Michała Archanioła.

Fotorelacja z Pikniku "Lublin razem z NATO", zorganizowanego w ramach wydarzeń związanych ze szczytem NATO w Warszawie. Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie reprezentowała Polowa Drużyna Sokola. Towarzyszyła nam Grupa Rekonstrukcji Historycznej im. 1 Pułku Legii Nadwiślańskiej Ziemi Lubelskiej NSZ.

Czytaj więcej...

4 czerwca 2016 roku w I Otwartym Spływie Kajakowym Sokoła rzeką Wieprz, 21-kilometrowym odcinkiem Jaszczów–Łęczna wzięło udział 46 uczestników, którzy popłynęli w 23 dwuosobowych osadach.

Czytaj więcej...