Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Lublinie ma zaszczyt zaprosić na XIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Z.T.G. „Sokół” w tenisie stołowym. Turniej odbędzie się w dniu 1 lutego 2014 r. w Zespole Szkół w Mętowie im. Jana Pawła II, Mętów 124 (koło Lublina).

 

Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 10:00.

W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy w każdym wieku, przede wszystkim członkowie Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” na całym świecie, ale także przyjaciele organizacji zgłoszeni przez Zarządy Gniazd Sokolich. Pragniemy aby wszystko odbyło się w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji zgodnie z sokolim zawołaniem „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Opłata startowa wynosi 10 zł za każdego uczestnika.

Gwarantujemy możliwość noclegu w szkole na materacach w ramach opłaty startowej. Istnieją również alternatywne formy noclegu za dodatkową opłatą. W karcie zgłoszeniowej można wyrazić wolę skorzystania z innego rodzaju noclegu oraz maksymalnej kwoty jaką chcą Państwo na ten cel przeznaczyć.

W ramach opłaty startowej znajduje się również drobny poczęstunek oraz ciepłe napoje. Istnieje także możliwość zamówienia dań ciepłych w cenie 10 zł za obiad i po 5 zł za śniadanie. Chęć skorzystania z posiłków prosimy wyrazić w karcie zgłoszeniowej.

 

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ (.doc)

 

Wypełnioną kartę należy przesłać do dnia 20 stycznia 2014 r.

drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub na adres pocztowy: Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Lublinie, ul. Plażowa 9, 20-620 Lublin

 

Szczegółowe regulaminy oraz informacje dostępne są u sekretarza zawodów:

Piotr Tokarski:​ 661 227 004

 

z sokolim pozdrowieniem

Dh Antoni Belina Brzozowski, prezes zarządu Z.T.G. Sokół w Polsce

Dh Tomasz Stańko, prezes zarządu Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Lublinie

Dh Piotr Tokarski, sekretarz zawodów