Jak informowaliśmy wcześniej nasze Towarzystwo po dłuższej przerwie powróciło do rywalizacji w XXII MISTRZOSTWACH LUBLINA DRUŻYN KLUBOWYCH I AMATORSKICH. Każdego weekendu od dwóch tygodni toczą się ostre potyczki mające na celu wywindować nas na szczyt tabeli. Początki były trudne, ale z każdym meczem idzie nam coraz lepiej, a udaje nam się nam to w duchu dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji.

Wspierają nas zarówno członkowie Towarzystwa jak i nasi przyjaciele dzięki którym skompletowanie pełnego składu byłoby utrudnione. Skład się zmienia więc zamieszczone zdjęcie przedstawia tylko garstkę naszego składu która odniosła zwycięską potyczkę w pierwszym meczu wygrywając z zespołem Lemonexu 2:1. Gorycz porażki nie może być nam obca dlatego też mimo usilnych starań ponieśliśmy porażkę w drugim meczu z Sezonowcami, którzy pokonali nas trzema bramkami wynikiem 3:6. Nie ważne jednak ile razy upadasz, istotne ile razy się podniesiesz, rozpoczęły się reformy składu, analiza błędów i gramy dalej. Ubiegły tydzień postawił przed nami zespoły „Lubella” i „Omega”. Przeciwnika nie należy lekceważyć, nawet jeśli nosi nazwę marki makaronu. Wychodząc do walki daliśmy z siebie wszystko, grając od początku do końca co zaowocowało piękną wygraną 5:1 mimo faktu, że jednocześnie odbywał się staż Polskiego Systemu Walki Wręcz które organizowaliśmy wspólnie z zaprzyjaźnionymi instruktorami, co postawiło pod znakiem zapytania obecność kilku zawodników. Udało się jednak zebrać skład i niczym huragan uderzyć w przeciwnika.

Po męczącej sobocie, przyszła niedziela, napędzeni niczym żaglowiec na wietrze podeszliśmy do rywalizacji z Omegą poważnie, aczkolwiek z dużą dozą pewności siebie. Było warto! Wynik, bagatela, 12:2 wywindował nas na drugie miejsce w tabeli, którego bez walki na pewno nie oddamy. Będę starał się na bieżąco relacjonować wydarzenia z boisk, ale mimo to zapraszamy kibiców aby oglądali nasze zmagania na własne oczy, albowiem ciężko gra się przy pustych trybunach. Do zobaczenia na następnych meczach

wpis archiwalny:

Po kilku latach przerwy wracamy do ligi TKKF. Jutro, w sobotę 23 listopada o 11.45 oraz w niedzielę 24 listopada o 15.00, w hali Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej w Lubinie drużyna piłkarska Sokoła rozpoczyna rozgrywki o Mistrzostwo Lublina. Więcej o rozgrywkach TUTAJ.