W imieniu Towarzystwa Gimnastycznego Sokół w Lublinie, Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, Stowarzyszenia Kibiców Górnika Łęczna oraz Narodowej Łęcznej serdecznie zapraszamy na rajd pamięci "Wiktora" - ppor. Stanisława Kuchciewicza - żołnierza Narodowych Sił Zbrojnych, Narodowego Zjednoczenia Wojskowego i Zrzeszenia Wolności i Niezawisłość.

 

Program rajdu:

18 maja 2013, sobota

- godz 11. zbiórka na nieczynnej stacji benzynowej przy ul. Jana Pawła II w Łęcznej przy wjeździe do miasta od strony Lublina

- stamtąd nastąpi przejście do bunkra "Uskoka" Zdzisława Brońskiego - towarzysza broni Stanisława Kuchciewicza ps. "Wiktor"

- następnie udamy się brzegiem Wieprza na leśną polanę gdzie po części uroczystej zaprasimy do zabaw leśnych na pobliskiej polanie: paintball, zjazd tyrolski, strzelnica pneumatyczna. W trakcie rajdu jego uczestnicy zapoznają się z biografią Stanisława Kuchciewiczna ps. Wiktor przygotowaną przez mgr. Kamila Suleja, a także będą mieli okazję usłyszeć sporo interesujących opowieści o żołnierzach podziemia niepodległościowego od p. Aleksandra Kuchciewicza - brata patrona naszego rajdu.

- rajd zakończy ognisko z poczęstunkiem (pieczone kiełbaski).

Uczestników rajdu prosimy o zgłoszenia pod nr tel. 785 881 488

oraz na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

opłata za uczestnictwo w rajdzie 6 zł (płatna na miejscu)

 

ZZ-NSZ-LOGO

narodowa-leczna stow-kibicow-g-leczna500